Výhody registrace

 

Díky registraci a přihlášení získáte některé výhody, o nichž si myslíme, že jsou praktické :-)

  • Můžete aktualizovat své údaje (adresu, heslo, IČO, apod.)
  • Vidíte historii objednávek, které jste po přihlášení učinili
  • Vidíte všechny doklady ke svým objednávkám a máte je k dispozici
  • Registrovaní zákazníci mohou získat za své nákupy malé benefity. Jsme rádi, když se k nám vracíte, víme, že to není samozřejmost a vážíme si toho. Proto jsme vytvořili zákaznické skupiny, které odměňujeme :

Zde přehled zákaznických skupin a jejich odměny:

Zákaznická skupina PRIMA: pokud se opakovaně vracíte a nakupujete, získáte slevu 5 % na veškeré zboží

Zákaznická skupina PRESSIMA: pokud se opakovaně vracíte a Vaše objednávky (minimum jsou dvě) přesáhly hodnotu 1200 Kč, získáte slevu 7 % na veškeré zboží

Zákaznická skupina VIP: pokud se opakovaně vracíte a Vaše objednávky (minimum jsou dvě) přesáhly hodnotu 2500 Kč, získáte slevu 10 % na veškeré zboží

Upozornění: Aby byla sleva odečtena, musíte být v e-shopu přihlášeni. Bez přihlášení systém slevu nepřiřadí.

Pozn.: Nemusíte se obávat, že bychom Vás po registraci obtěžovali reklamními maily. Veškeré novinky vkládáme na naši skupinu na Facebooku, nepovažujeme za vhodné Vás obtěžovat jmenovitě. Jen, bohužel, neregistrovaným zákazníkům neumí náš systém slevu přiřadit, proto je registrace pro slevy potřeba.

Upozorňujeme, že registrace pro nákup v našem e-shopu není nutná a pohodlně nakoupíte i bez ní. Z toho, že nejste v našem e-shopu registrovaní, nevznikají žádná rizika, jste pro nás vážený zákazník, jako kterýkoli jiný :-)